Czy mam się obawiać brązowego plamienia?

Witam, 11.09.2013 (5dni)dostałam okres potem 07.10.2013(6dni) nastepny. przez miesiac bolaly mnie piersi co zazwyczaj bola tylko ok tydz. Teraz jestem po okresie i mam plamienie brązowe, podczas którego współżyłam z mężem. Czy mam się czego obawiać?? proszę o konkretne odpowiedzi.
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Brązowe plamienie może być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi. Do innych przyczyn należą zmiany typu nadżerka czy polip. W przypadku współżycia nie można również wykluczyć ciąży. W celu ustalenia przyczyny dolegliwości konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.