Co może oznaczać świąd i kłucie w pochwie?

Od 3 dni w odczuwam świąd, pieczenie, kłócie i lekki ból w okolicach odbytu i pochwy. Zauważyłam zasinienie tych miejsc i krosty. Strasznie wstydzę się pójść do lekarza i boje się ze to coś poważnego. Co to może być?

Lek. Wojciech Zygmunt

Najprawdopodobniej jest to infekcja dróg rodnych. Proszę nie wstydzić się pójść z tym problemem do ginekologa, gdyż prawdopodobnie konieczne będzie wdrożenie leków przeciwdrobnoustrojowych. Pozdrawiam i życzę zdrowia.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania ciężko coś więcej powiedzieć proszę zgłosić się koniecznie do lekarza rodzinnego lub ginekologa po badaniu będzie można określić dalsze postepowanie