Co może oznaczać świąd klatki piersiowej u młodej kobiety?

Witam, proszę o informacje wczoraj wieczorem wystąpiło silne swędzenie w obrebie klatki piersiowej, rano dostałam krwawienia tydzień po okresie, natomiast parę godzin później na częsci wewnętrznej nadgarstków pojawiła się wysypka. Czym mogą być spowodowane wymienione obiawy? Do tej pory zmagam się z uciążliwym katarem, dwa dni wcześniej bardzo bolało mnie gardło, po zażyciu leków objawy lekko zanikły. Dziękuję za wszelkie odpowiedzi. Pozdrawiam,

Lek. Tomasz Budlewski

wskazana wizyta u lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie