Co może oznaczać taki guzek na ramieniu?

Dzień dobry , od około roku posiadam taki guzek na ramieniu https://ifotos.pl/zobacz/IMG201906_qsnnraw.jpg , ma on ok 3 mm wielkości , jest twardy , nie boli i nie swędzi , czy może być to coś poważnego ? Z góry dziękuję za odpowiedź .

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.