Co może oznaczać ten ból głowy po upadku?

W sobotę miałam wypadek; wywróciłam się na chodniku, uderzając o niego tyłem głowy. Nie straciłam przytomności, nie mam problemów z pamięcią. W niedzielę wieczorem miałam bardzo lekkie nudności. Teraz tylko pobolewa mnie głowa - wizyta u lekarza już była, kazał obserwować. Czy może to być coś poważnego?

Pozdrawiam, życząc zdrowia

mgr Arkadiusz Ciołkowski, zielarz - fitoterapeuta www.poradazielarska.pl