Co może oznaczać wydzielanie się pokarmu z piersi po operacji pępkowej?

Witam. Po operacji pępkowej po 3 dniach zaczął mi leciec pokarm z piersi a urodziłam dziecko 2 lata temu. Jaka moze to byc przyczyna?

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Powinna Pani zgłosić się do lekarza. Może to być objaw hiperprolaktynemii. Ale to jest tylko jedna z możliwych przyczyn i wymaga dalszej diagnostyki.