Co może oznaczać wynik badania poziomu progesteronu i plamienia?

Witam mam takie pytanie mam nieregularne miesiączki jest mi ciężko stwierdzić w jakim cyklu czy fazie jestem raz mam co 30dni a raz nawet po 2miesiacach wczoraj robiłam badania na progesteron i wyszedł mi na 0.20 ng/ml Są podane 3 fazy i nie wiem czy to dobrze czy źle że mam taki wynik dodam że od ponad tygodnia zdarzają się u mnie lekkie plamienia o kolorze brązowym i nie wiem dlaczego.

Lek. Tomasz Budlewski

A kiedy była ostatnia miesiączka ? Wskazna wizyta u ginekologa