Co może oznaczać wynik badania w kierunku boreliozy?

Cześć mam 39 lat jestem mężczyzną i minęło ponad 6 tyg. od ukąszenia kleszcza w okolicy pępka. Mój Internista-gastrolog w tym czasie od razu zlecił 2 tyg. antybiotykot. Unidoxem i skierował na podwójny W. Blot (IgG i IgM). Raportowałem wtedy też dziwne swędzenie w rożnych miejscach na ciele, niby nie jest to objaw typowy dla Boreliozy, ale trwa to do dziś. Ogólne wyniki testu WB wyszły negatywne. Niepokoją mnie jednak te dane w tym sprawozdaniu badań gdyż przy IgG: Flagellin wyszedł aż 116 (więc wg legendy jest pozytywny [ ] gdy w przedziale 26-255). OspC pokazuje 22 (czyli wynik graniczny [( )], bo pomiędzy 16 - 25). A przy IgM: Flagellin Borrellia afzelli (p41) jako wynik graniczny tj. klasa [( )] z intensywnością 18. Będę wdzięczny za informację, jak to intepretować? Dodam, że po pierwszych tygodniach od ukąszenia pojawiła się jedynie dziwna nieregularna plama wokół pępka (żaden rumień) tylko bardziej podobne to jest - i wciąż się utrzymuje a mamy 8 tydzień - do zmiany skórnej (zaciemniony nieregularny duży 'kleks' po obydwu stronach pępka. Nieustanne pocenie się nocą (być może związane ostatno z dużym stresem (praca), a ostatnio zacząłem nieregularnie odczuwać swoje kości (lekki ból prawego uda czy wcześniej całego lewego barku). Wczoraj pierwszy raz poczułem dziwne ogromne zmęczenie w oczach jakby ktoś chciał je na siłę przymknąć od góry zamgleniem, dziś rano obudziłem się z bardzo zmęczonym wzrokiem - już przeszło i jest OK. Z góry dziękuję za opinię/pomoc.

Po ukąszeniu kleszcza, obserwuje się do miesiąca czasu, czy pojawia się rumień na skórze. w dowolnym miejscu. Jeśli tak - zleca się leczenie antybiotykiem. Takie są standardy