Co może oznaczać wysoki wynik badania na cytomegalowirus u dziecka?

Witam, co może oznaczać wysoki wynik badania na cytomegalowirus ? Obawiam czy takie wyniki mogą mieć zły wpływ na rozwój dziecka. Jestem w 14 tygodniu ciąży. IgG - wynik >500 :norma <0,5 niereaktywny, ≥ 0,5-<1,0 niejednoznaczny, ≥ 1,0 reaktywny. IgM - wynik 1,290 :norma <0,7 niereaktywny, 0,7<1,0 niejednoznaczny, ≥ 1,0 reaktywny.

Lek. Tomasz Budlewski

Wynik moze świadczyć o świeżym zakażeniu. Proszę zgłosić sie do lekarza prowadzacego ciąże.