Co może oznaczać wysypka u 8-miesięcznego dziecka?

Witam. Moja 8 miesieczna corka od kilku dni ma wysypke na brzuchu.pojawia sie zasem takze na karku i plecach. Raczej to nie na jedzenie uczulenie bo nic nowego nie jadła. Problem w tym ,ze wysypka raz jest wieksza a po chwili prawie jej nie ma i tak w kolko. Rano po orzebudzeniu takze jest prawie niewidoczna a po chwili sie pojawia. Dodam ze corka jest od pol roku na nleku bebilon pepti poniewaz byla alergia . Jaka moze byc tego przyczyna? Zanim pojawila sie wysypka na brzuchu, pojawilo sie cos podobnego ale w zgięciach łokci a w niektórych miejscach na ciele takie jakby pokrzywki. Prosze o radę

Niestety bez możliwości obejrzenia zmian nie moge pomóc, być może to pokrzywka, być może potówki, być może łzs. Proszę umówić się na telekonsultację do swojego pediatry/lek. rodzinnego, przesłać zdjęcia zmian skórnych mailowo - tak będzie najszybciej