Co może oznaczać złe samopoczucie przy niedoczynności tarczycy?

Witam, Od ponad 3 tygodni fatalnie się czuje. Mam 27 lat, urodzilam 5 miesięcy temu, w ciąży okazało się że mam niedoczynność tarczycy i cukrzycę ciążowa. Boli mnie głowa caly dzień, mam uciak w gardle, pobolewa mnie szyja i uszy. Wyniki prawidlowe, jedynie leciutkk podwyzszone limfocyty (46% przy normie chtba 45) i TSH 0,019. U endokrynologa bylam. W USG tarczyca bez zarzutu więc obiawy nie od tarczycy. Teraz doszlo mi chyba przeziebienie( katar, świąd gardła i jeszcze slilniejszy ból głowy). Co to moze byc? Czy gdyby to był nowotwór głowy czy szyi to wyszlo by coś istotnego w podstawowych badaniach krwi?

Witam, prosze nie zakładać że choruje Pani na nowotwór. Prawdopodobnie jest to po prostu przemęcznie po porodzie i nową sytuacją z obecnością nowego członka rodziny.
Nie wiem dokładnie jakie wykonywała Pani badania ale może warto je ewentualnie rozszerzyć. Warto zrobić Crp.
pozdrawiam