Badanie tarczycy i początki niedoczynności

witam mam pytanie robilem badanie tarczycy i wyszlo mi 0,400 myslalem ze to niedoczynnosc poczatki i bralem kelb( wiem ze to zle ) bralem 2 tabletki 125mcg kazda , po jakims czasie po 1mc zaczelem miec ogromne bole i spuchnieta szyje i boli mnie kolo jablka adama czy to moze byc przez kelb pogorzylo mi sie z tarczyca ? marcin

Lek. Tomasz Budlewski

prosze koniecznie oznaczyć poziom TSH ,m fT3 i fT4 i koniecznie zgłosic się do lekarza rodzinnego;.