Co może oznaczać zmiana na żebrze pod pachą?
Dzień dobry. Wyczuwam od roku zmianę wielkości orzecha laskowego na żebrze pod pachą, nie jest twarda, taka bardziej sprężysta, jakie badanie obrazowe byłoby najbardziej wskazane w tym przypadku? USG piersi i dołów pachowych prawidłowe.

KOBIETA, 46 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Usg tej okolicy gdzie jest guzek proszę koniecznie zgłosić się do lekarza rodzinnego