Co może powodować mój brak okresu?

Witam, kochałam się z chłopakiem 4 dni przed okresem lecz okres dostałam, teraz powinnam dostać 11 marca lecz okresu brak oczywiście przez miesiąc nie było seksu miałam biegunke około 5 dni, lekarka stwierdziła grype innych objawów jak podczas ciąży nie mam, lecz okresu brak. Co może być przyczyną?

Dzień dobry, przyczyn opóźnienia miesiączki może być kilka np. stres, infekcja, zmiana klimatu, podróż, dieta. Jednorazowy brak lub opóźnienie miesiączki nie jest powodem do niepokoju. Dla pewności może Pani wykonać test ciążowy.