Co może powodować pusty pęcherzyk ciążowy u kobiety w 6 tygodniu ciąży?

Witam obecnie jestem w 6 tyg ciąży będąc na USG lekarz stwierdził pusty pęcherzyk ciążowy macica 0,94cm czy ciąża może się jeszcze rozwinąć ?? Dodam ze ostatnia miesiączkę miałam 15 marca testy rozbiłam 20 kwietnia dwa testy wyssały pozytywne na USG była 26 kwietnia ... proszę o pomoc

Dopiero można dać ostateczną odpowiedzieć czy ciąża się rozwija czy nie w 7-8 tygodniu czyli jak myślę w chwili obecnej na ponownym kontrolnym badaniu USG. Wtedy będzie już można ewidentnie odpowiedzieć na pytanie czy zarodek rzeczywiście się rozwija.