Czy istnieje możliwość, że ciąża rozwija się nieprawidłowo?

Witam, Ostatnią miesiączkę miałam 3 marca 2018 roku, kolejna wypadała mi na piątek 30 marca 2018, jednak okresu nie dostałam, zrobiłam dwa testy ciążowe wynik pozytywny. Po 2 dniach (1 kwietnia 2018) dostałam 5 dniowego krwawienia, jak normalna miesiączka. Beta hcg z 17 kwietnia 580, byłam na dwóch wizytach u ginekologa, i nic nie było widać. Dziś 26 kwietnia widac było pęcherzyk 8 mm bez zarodka, z usg ciąża młodsza niż 4 tygodnie, kontrola za 2 tygodnie. Czy istnieje możliwość, że ciąża rozwija się nieprawidłowo ?

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Lekarz ginekolog zalecił badania kontrolne za jakiś czas właśnie aby stwierdzić, czy są jakieś podstawy do niepokoju. Nie powinna Pani martwić się na zapas.