Czy jest taka możliwość, że na USG widać tylko pęcherzyk, a zarodek jeszcze się nie rozwinął?

Dzień dobry Oststnią miesiaczke mialam 18 Marca Zrobiłam 17 Kwietnia beta hcg wynik wynosil 840 12 Maja robiłam powtornie beta hcg wynik wynosil 48890 A jest taka możliwość ze na USG widac tylko pehcerzyk a zarodek jeszcze sie nie rozwinął i moze za wczesnie zeby go zobaczyc?

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Dzień dobry, taka możliwość istnieje, badanie powinno być powtórzone za ok. 2 tyg.