Powtórne badania BHCG a tygodnie ciąży

Dzień dobry Oststnią miesiaczke mialam 18 Marca Zrobiłam 17 Kwietnia beta hcg wynik wynosil 840 12 Maja robiłam powtornie beta hcg wynik wynosil 48890 Ktory to tydz moze byc?

Lek. Marta Gryszkiewicz

6-7 tydzień ciąży. Należy pamiętać, że beta-hCG nie służy do precyzowania wieku ciążowego. Wylicza się go z OM lub na podstawie obrazu w USG ginekologicznym.