Co może powodować wysoki poziom insuliny?

Glukozę we krwi mam w normie, a bardzo wysoką insulinę, co to może powodować ?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podwyższony poziom insuliny może mieć zgubny wpływ na cały organizm. Powoduje między innymi otyłość oraz wiele innych chorób, które mogą bezpośrednio zagrażać życiu. Wskazana jest wizyta u lekarza, który wdroży odpowiednie postępowanie.