Co może powodować, że moja skóra jest wrażliwa na dotyk?

witam od 3 lat mam bardzo wrazliwą skore wystarczy ze lekko przejade palcem i mam odrazu czerwoną pręgę ktora piecze,po kąpieli piecze 3 dni ,nawet czuje wiatr na skorze ktory jest dosc nie przyjemny,ubrac rzeczy na siebie jest praktycznie nie realne,mam ciągłe poty,wrazliwe usta,sluzowki w nosie pieką,swędzenie uszów i migdałkow.. byłem u dermatologa 3 razy i nikt nie wie co to jest..Nie da sie z tym żyć bo ciągle czuje dyskomfort bardzo mocny..Wygląda to jak pekajace naczynka pod skórą..

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac sie do lekarza dermatologa ponownie, opis wskazuje na dermografizm, konieczne poszukiwanie przyczyny.