Co może stać się z dzieckiem, jeśli lekarz zauważył taśmę owodniową?

Witam mam pytanie do ginekologa otóż jestem w 4 miesiącu ciąży i na usg lekarz zauważył taśmę owodniową.Powiedział,że wszystko będzie dobrze ale ja się martwię,że może się coś stać z dzieckiem.Czy mam się czego obawiać czy zaufać mojemu lekarzowi?Czy można coś z tym zrobić?

Lek. Tomasz Budlewski

zależy jak ta taśma jest umieszczona. proponuję udać się do lekarza ginekologa aby wszystko wytłumaczył.