Co może znaczyć ból nadgarstka?

Witam, od jakiegoś tygodnia boli mnie prawy nadgarstek, ból wystepuje z lewej strony pod kciukiem. Nasila się gdy opieram sie o niego np. Próbując wstać lub podnoszę coś ciężkiego. Dodam że nigdy nie miałam urazu tej ręki.. ogranicza mi to codziennie funkcjonowanie

Lek. Michał Lenard

Sugeruję zastosować maść przeciwbólową i przeciwzapalną, są one dostępne w aptekach bez recepty. Jeżeli ból będzie się utrzymywał przez kolejny tydzień, warto będzie zgłosić się do lekarza pierwszego kontaktu. Pozdrawiam!