Co może oznaczać ból łokcia?

Kilka dni temu podczas nauki poczułam ból nad okolicą dołka łokciowego prawej ręki, nasilał się podczas wyprostu ręki w stawie łokciowym, wtedy też czuję taki "prąd" do kciuka oraz lekkie drętwienie tego kciuka. Podczas dotyku tej okolicy czuję niewielki ból. Co to może być? Miałam jakieś 2tyg temu pobieraną krew, może to od tego? Urazu jakiegoś większego nie przypominam sobie. Maści przeciwzapalne nie pomagają, nadal czuję ból i "prąd" do kciuka przy maksymalnym wyprostowaniu ręki. Proszę o pomoc.

Lek. Michał Lenard

Pani objawy nie wyglądają groźnie, ale jeżeli będą się utrzymywać, to warto będzie skonsultować problem z lekarzem rodzinnym. Pozdrawiam!