Co może znaczyć ból, pieczenie i swędzenie e miejscu intymnym?

Witam, od kilku dni czuje ogromny ból, pieczenie i swędzenie w miejscu intymnym. Wszystko tez zaczęło puchnąć, nie mogę normalnie chodzić ani siedzieć, o złączeniu nóg nie ma mowy. Jak sobie z tym poradzić?

Wskazane przez panią objawy mogą świadczyć o kilku różnych problemach. Moze to być np. reakcja alergiczna na środki higieny intymnej, leki, zmianę środka antykoncepcyjnego lub infekcja. Żeby móc postawić trafną diagnozę potrzebna jest wizyta w gabinecie u lekarza.