Co może znaczyć bolesny krwiak na pięcie?

Jakieś pół roku temu na sięgnie Achillesa/kość pięty górna zrobila mi się jakby druga kość to się powiększa i robi również na drugiej nodze.. Dzis na piecie powstał mi bolesny krwiak co to może być?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna ocena lekarska , Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zapewne zlecić konsultacje ortopedy