Co może znaczyć drżenie ciała z prawej strony po wypadku?

Witam jestem po wypadku samochodowym. W czasie rehabilitacji. Mam drżenie ciała bardziej prawej strony. Czy coś by było w stanie mi pomóc na to? Miałem uraz pnia mózgu...

do omówienia z Lekarzem leczącym, do interpretacji klinicznej . Konieczna pełna konsultacja, pełny wywiad, wyniki badań! ; rozmowa, badanie neurologiczne, ocena stanu zdrowia i nastroju, trybu życia i pracy. Pozdrawiam i zapraszam