Czy możliwe, że moje objawy to sla?

Witam serdecznie, Od 3 miesiecy mam bardzo niepokojace i uciazliwe objawy. Drgajace/pulsujace miesnie na calym ciele glownie w nogach, wibracje w srodku nog nie wyczuwalne podczas dotyku, a takze miejscowe uczucia ciepla na skorze jakby ktos polewal mnie ciepla woda w tym miejscu. Lekarze tu w uk twierdza ze to od nerwicy lekowej, ale cierpie na nerwice 10 lat a te objawy pojawily sie 3 miesiace temu. Czy mozliwe jest ze to sla? Mam 31 lat

Proszę zaufać lekarzom! Relax Objawy do omówienia z Lekarzem leczącym, do interpretacji klinicznej . Konieczna pełna konsultacja, wywiad, rozmowa, badanie neurologiczne, ocena stanu zdrowia i nastroju, trybu życia i pracy. Pozdrawiam i zapraszam