Co może znaczyć guzek na wardze sromowej?

Witam, jakiś czas temu zauważyłam guzek/narośl na wardze sromowej zewnętrznej po lewej stronie.. z początku był on bezbolesny, natomiast po jakimś czasie zrobił się czarny w środku, zwykle był brązowego koloru. Kilka dni temu przy lekkim naduszeniu dosłownie wystrzeliła krew, łącznie chyba z ropą. Kilka razy też się tak zdarzyło.. Wizytę u ginekolga mam dopiero pod koniec tygodnia, Jednak martwi mnie to nabieranie się krwi w nim.. co to może być ? Proszę o pomoc

Lek. Michał Lenard

Może to być czyrak, lub inna zmiana skórna. Lekarz po zbadaniu zdecyduje o odpowiednim sposobie leczenia. Pozdrawiam!