Co może znaczyć guzek pod jabłkiem Adama?

Witam , mam prośbę . Otóż koło stycznia b.r pojawil się u mnie na szyji guzek/zgrubienie dokładnie pod jabłkiem Adama ,jest spory ,spokojnie wyczuwalny palcem a gdy wezmę głowę do góry jeszcze bardziej go czuć szczególnie jego dolna część . Czuję go również gdy przełykam ślinę oraz pije wodę , efekt jakby coś o coś obcieralo w środku . Codziennie pojawia się wydzielina w gardle ,ból z rana który po jej wypluciu lekko ustępuje (mam skrzywiona przegrodę może to efekt ). Bardzo często choruje . Mam spadki temperatury nawet poniżej 35 C odnotowalem najniższa 34'4 na 2 termometrach elektronicznych- zazwyczaj mam 35,3-36 .Jest też nadciśnienie. Duże problemy z pamiecia,zmęczenie i senność a podczas jedzenia ta senność się nasila ,że ciężko jest funkcjonowac idzie zasnąć na siedząco mija po ok godzinie (zazwyczaj z rana taka sytuacja ). Mam też prawdopodobnie refluks na pewno nadkwasotę 3 lata nie leczyłem, kwasy wydostawały się z przełyku okropny ból pieczenie aż po szyję dopiero co zacząłem leczyć tzn głównie polplazor . Martwi mnie to zgrubienie pod jabłkiem Adama ,jest to nienaturalna rzecz która sama się pojawiła niecały rok temu i przeszkadza . Poszedłem do POZ ,Pani wyczuła palpilacyinie to "coś" dała mi skierowanie na USG szyji . Na USG niczego nie było widać , wyniki jakie dostałem na kartce bez żadnego zdjęcia ) : -Tarczyca ok -wezly ok -sliniaki ok Brałem pod uwagę tarczyce lub zniszczenie wywołane wyrzutem kwasu z żołądka . Więc co to może być ? Proszę o poważna odpowiedz i dziękuję Ps teraz wykryłem 2 ósemki które raczej trzeba usunąć byłem u chirurga dentysty który przepisał mi maść na receptę i płyn Octenidol . Po paru dniach na języku pojawił się czarny nalot ,wcześniej tego nie miałem a stosowałem płyn do płukania jamy ustnej listerin i smile . Możliwa grzybica ? Wiek 28 Wzrost 186 Waga 87kg

Po niżej jabłka Adama znajduje się dobrze wyczuwalna i ruchoma chrząstka pierścieniowata jest to część anatomiczna krtani. Ludzie .....odczepcie się od tego!!! Zaleczą Cię na śmierć. Weź coś na nerwy.