Co może znaczyć śluz zabarwiony krwią?

Staramy się z mężem o dziecko i kochalismy sie w dni plodne. Dzień przed miesiaczką przy podtarciu zauważyłam trochę czerwonej krwi, dzien pozniej to samo. Trzeciego i czwartego dnia przy podtarciu mam duzo sluxu zabarwionego krwia. Zupełnie innaczej niz w czasie typowej miesiaczki (bez bólu, tylko wciaz mam uczucie, ze mi mokro, chce sie siku). Test w dniu miesiaczki negatywny. Co sie dzieje?

Trudno niestety powiedzieć, możliwe takie zaburzenia cyklu, ciążę prosze wykluczać/potwierdzać testem z krwi. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.