Co może znaczyć strupek na lewej przegrodzie nosowej?

Witam. Mam 36 lat i od ok 3 lat mam strupek na lewej przegrodzie nosowej,strupek odpada i zaraz pojawia się nowy ( często grzebie w nosie, bo mi on przeszkadza).Po jego odpadnieciu zostaje biała ranka.Ostatnio dołączył mi się katar i uczucie rozpierania lewego policzka. Proszę o poradę, co to może być? Może to być co nowotworowego

z tym dłubaniem w nosie to należy skończyć raz i na zawsze. To to dłubanie odnawia Ci przewlekłe zapalenie w tym miejscu i ponowne tworzenie się strupów. Precz od nosa. Zastosuj Sulfarinol do nosa 3 razy dziennie po dwie dawki rzez 10 dni a potem Nazoil sprej do nosa 3 razy dziennie przez 3 tygodnie. Może się wygoi?