Co oznaczają zmiany w śluzówce nosa?

Dzień dobry, Od 1,5 roku mam problem ze śluzówką nosa. W środku nosa po jednej ze stron mam wrażenie jakby nadrastała mi skóra na nabłonku wewnątrz nosa. Robi się twarda i niebolesna. Po jakimś czasie odpada i tworzy się kolejna. Powoduje dyskomfort i przeszkadza w życiu codziennym. Nie powoduje trudności w oddychaniu.

Nie grzeb tam brudnymi paluchami i daj szansę zagojenia się temu ropnemu strupowi. Stosuj Sulfarinol 3 razy dziennie po 2 krople przez 10 dni. i ręce precz od nosa!