O czym świadczy przekrwiona śluzówka nosa?

Witam Od paru tygodni mam problem ze sluzowka nosa jest ona bardzo przekrwiona i baaardzo piecze nawilzanie nosa sola fiziologiczna nie przynosi ulgi Widac ze wszystko sie tam zluszcza sa tam niewielkie strupki na malzowinach tzn taka zaschnieta wydzielina innych objawow brak prosze o porade

Świadczy to o występującym w stanie zapalnym pogorszenie funkcji błony śluzowej nosa konieczne badania laryngologiczne