Co powoduje uporczywe swędzenie w nosie?

Witam od ok roku mam problem ze swoim nosem doskwiera mi uporczywe swedzenie w nosie potrafię się przez to obidizc w nocy stosuje pantherin i masc przeciwgrzybicze ale pomaga na chwilę.Zauważyłem ze w nosie mam popękane naczynka.Rowiez mam częsty ból zatok przy nosowych ale nigdy nie mam kataru bardzo proszę o opinię bo już sam nie wiem co mam na to stosować.z góry dziękuję za odpowiedz

Zatoki nie bolą to bajer reklam pewnych leków. Ptrzestań już grzebać brudnymi paluchami w tym nosie to sie poprawi. Weź Sulfarinol do nosa 3 razy dziennie po 2 krople. przez 14 dni.