Dlaczego mam ból nosa?

Od ok 6 miesięcy mam problem z nosem. Czesto boli w środku, piecze a przede wszystkim ciągle robią mi się w nim duże "kozy" nawet 1 centymetrowe, które są oblepione wieloma włoskami z nosa. Są zazwyczaj bialawego koloru. Są one dość głęboko w nosie ale tworzą się też w zaglebieniach dziurek I ciężko je usunąć. Zauważyłam, że brzydko też pachną. Mam wrażenie, że zasychaja też z czasem, I dlatego powodują ten ból, pieczenie I ból glowy I zatok. A do tego dziwne uczucie rozpierania w nosie i jakby ruszania, przestawiania się chrzastek Ale może to tylko nadmiar tych zaschnietych I zapchanych "kuz" daje tylko takie wrażenie. Problem mam od ok pół roku. Co może być tego przyczyna?

Nie wiem jaki masz zawód . Może to zanieczyszczenia w pracy? Niczego nie wiem. Przyjedź. I nie grzeb tam brudnymi paluchami. Kup Rinotac, sprej i stosuj to kilka tygodni.