Co może znaczyć ta czerwona plama?

Witam. Mam problem związany ze skórą a mianowicie na lewej ręce a dokładnie z tyłu w okolicach pachy pare dni temu wyskoczyła mi czerwona plama wielkości może 1,5 cm wyglądało to na odciśnięty palec czy coś w tym stylu dzis ( po 4dniach)jest to plama wielkości ok.5-6cm ma kształt jajka nie jest spuchnięte i raczej nie swędzi i nie boli jedyne co zauważyłam to ledwo widoczny siny środek i jest troszkę cieplejsza niż reszta skory.Czy powinnam się martwić ? Co to może być ? czy mogę obawiać się boleriozy? W ciągu ostatniego miesiąca byłam w lesie

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je. Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych. Następnie będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl