Co może znaczyć taka wydzielina z nosa?

Wyciek przezroczystej wydzieliny z nosa oraz metaliczna wydzielina spływająca po tylnej części gardła, co to może być? Objawy utrzymują się od prawie roku, dokładniej to nasilają się stopniowo po wypadku samochodowym. Po wypadku trafiłam do szpitala gdzie głównie badano mnie w kierunku urazu kręgosłupa. Otateczniekonsekwencje wypadku okazały się niegroźne i "powierzchowne". Dodaj jeszcze, że nie jestem alegrikiem. Niepokoją mnie powyższe objawy i są zwyczajnie niekomfortowe. Wydzielina jest wodnista, przezroczysta i "metaliczna" raczej bezwonna. Przy wpływaniu po gardle wydaje się lekko gorzkawa i również jest wodnista.

Diagnozuj się w Szczecinie w kierunku płynotoku płynu mózgowo rdzeniowego po przebytym wypadku z możliwością złamania podstawy czaszki i rozerwaniem opon mózgowych. Nie wiem. Zasugeruj to może komuś o czym pisze i diagnozujcie. Oby nie.