Co może znaczyć taka zmiana koloru oczu?

Witam serdecznie ;) Nazywam się Natalia mam 26 lat . ostatnio zauważyłam że moje oczy zaczęły zmieniać kolor i z piwnych robią się bardziej zielone , Chciałabym się dowiedzieć jaka może być tego przyczyna , czy mam się martwić czy nie ? Osobiście mam małą wadę -0,50 i -0,25 i do tego brak ostrości w oczach przez uszkodzone rogówki . ^^ Proszę o konkretną opinię i pomoc . Z góry Dziękuję i serdecznie pozdrawiam ^^

Witsm.tsk.to jest wazne.na tecziwjach idklada sie barwnik ,najprawdopodobniej żólty lub pomarañczowy.swiadczy to /objaw irydologiczny/o możliwych roznych uszkodzeniach narzadow wewnetrznych luc duzych błędach dietetycznych.bez badania oczu nie da sie ofpowiedzieć.pozdrawiam serdecznie