Co zastosować na problemy z okiem w 34. tygodniu ciąży?

Witam ,od tygodnia mam problem z okiem.Obecnie jestem w 34 tyg.ciąży i pod wpływem wymiotów w lewym oku pąpekały mi naczynka i oko było mocno przekrwione i zapuchnięte,łzawiło.Po tygodniu oko wróciło do normalnego wyglądu,niestety nie mogę złapać ostrości,wszystko się rozmywa i oko lekko łzawi.Proszę o pomoc !Mieszkam za granicą a lekarz ogólny nic z tym nie robi.Dziękuje i pozdrawiam

Witam.możliwe ze ma Pani zapale nie rogówki. Po takim zapaleniu może pozostać blizna w rogowce dająca zamgkenie obrazu . Wymaga Pani badania przez specjalistę. Pozdrawiam serdecznie