Co może znaczyć taka zmiana pod skórą?

Witam. Od paru miesięcy na piersi pojawiły mi się małe kulki pod skórą, wygląda to trochę jak cysta lub czerniak. Jednak od paru dni w miejscu tej kulki skórą zrobiła się czerwono-sina i przy dotyku boli.. wygląda to trochę jak niewycisniety, duży pryszcz lub stan zapalny Jestem na wakacjach jeszcze trzy dni i nie mam możliwości udać się do lekarza. Czy może to być coś groznego?

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

Lekarze równieś są tam gdzie Pani przebywa, można udać się do najbliższego szpitala lub punktu medycznego.