Co może znaczyć ten bolący odcisk?

Dwa tygodnie temu miałam wycinany odcisk, szwy nadal są do ściągnięcia idę za tydzień, od dwóch dni boli mnie bardzo ten usunięty odcisk nie mogę na stopę nadepnąć tak bardzo boli wie ktoś może dlaczego?

Istnieje prawdopodobieństwo, że rozwinął się stan zapalny w obrębie operowanej tkanki. Konieczna będzie kontrola gojenia się rany (w poradni chirurgicznej,a najlepiej w miejscu, w którym przeprowadzono zabieg) i wykluczenie zakażenia.