Rana po wycinaniu odcisku na śródstopiu

Tydzień temu miałam wycinany odcisk na śródstopiu, rana całkiem duża (praktycznie do kości) i 6 szwów. Myślałam że goi się dobrze, nic się nie sączy, nie boli samo z siebie, mogę 'chodzić' na pęcie. Ale 2 dni temu zauważyłam zasinienie, coś w rodzaju siniaka, parę cm od rany, z kolei dzisiaj zasinienie dostrzegłam na 2 palcach u nogi i jeszcze większe na zewnętrznej stronie stopy tak jakby nad raną. Czy to normalne podczas gojenia?

Tak. Rany źle się goją w tej okolicy ciała i w sposób przedłużony. Ale trzeba z tego względu częstszych kontroli u lekarza robiacego zabieg.

Witam , nie znam stanu wyjściowego , zakresu , przebiegu ani efektu pooperacyjnego!!! Nie mogę wiec powiedzieć nic autorytatywnego!!! Prosze pilnie zgłosić się do operatora!!! z.żurawski