Co oznacza sączenie się po usuwanym polipie odbytu?

W połowie stycznia miałem laserowo usuwanego polipa odbytu. Rana goiła się przez ziarninowanie. Niestety wystąpił stan zapalny i wędrująca ziarnina i konieczne było jej oczyszczenie. Pod koniec lutego laser znowu poszedł w ruch, tym razem delikatniej. Od pierwszego zabiegu występuje krwawienie podczas wypróżniania i sączenie z rany. Sączenie jest coraz mniejsze, ale martwi mnie krew przy każdym wypróżnianiu. Chirurg twierdzi, że rana ładnie się goi. Co robić?

Witam , nie znam stanu wyjściowego , nie znam przebiegu ani zakresu kolejnych zabiegów - nie potrafię więc na odległość powiedzieć nic autorytatywnego! Proponuję pozostawać pod opieką lekarza prowadzącego! z.żurawski