Co może znaczyć ten problem z dolną wargą u partnera?

Moj narzeczony położył się wieczorem spać jak zwykle. W nocy obudził go ból na dolnej wardze, wziął ibum. Rano warga była spuchnięta, wygląda jakby sobie coś wstrzyknął. Ok. 15 warga zaczęła się robić żółta tak jakby gromadziła się ropa. Co to może być? I co może pomóc?

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmianę, zbada ją. Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych. Następnie będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl