Co może znaczyć takie przebarwienie na górnej wardze?

Witam. Mam 18 lat, i wczoraj przeglądając się w lustrze zaobserwowałem dziwne przebarwienie na górnej wardze. Ma około 3mm średnicy i znajduje się małym guzku. Ma lekko szarawy, fioletowawy kolor. Nie boli. Niestety, zdążyłem sporo naczytać się w internecie i lekko się przestraszyć. Proszę o odpowiedź

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je. Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych. Następnie będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl