Co można więcej powiedzieć na temat śmiertelnej bezsenności dziedzicznej?

Witam prosze mi cos powiedziec na temat smiertelnej bezsennosci dziedzicznej od 4 mcy w ogole nie moge zasnac bez tabletek poza tym mam podwyzszone cisnienie i niestety zmienila mi siw osobowosc

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za kontakt :)

Warto byłoby porozmawiać z Psychologiem, być może jest coś, co tak mocno zajmuje Pani myśli?
Zachęcam do konsultacji w Poradni leczenia Zaburzeń Snu.

Gdyby miała Pani życzenie takiej rozmowy, zapraszam serdecznie do kontaktu, do Gabinetu w Krakowie albo via Skype.

Z życzeniami dla Pani tego, co jest Pani teraz najbardziej potrzebne,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605