Co oznacz ból po prawej stronie w pachwinie w ciąży?

Witam jestem w 30 tyg ciazy od 2 dni mam bol po prawej stronie w pachwinie, pojawia sie on glownie przy chodzeniu ale tez I przy lezeniu mam takie wrazenie jakby cos zaraz mialo wskoczyc na swoje miejsce. Czy to jest powod do zmartwien? Dziekue za odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u ginekologa prowadzacego i informacja ze takie objawy występują, po badaniu lekarz będzie mógł coś więcej powiedzięć.