Co oznacza biało-kremowa wydzielina z pochwy?

Mam 20 lat. Jakoś od tygodnia spóźnia mi się okres, ale też od tygodnia zaczęłam mieć większe łaknienie, tak jak przed każdym okresem i czasem pojawiał się ból związany z miesiączkowaniem, ale od 3 dni mam tylko taką wydzielinę biało-kremową i strasznie obolałą pochwę, a najbardziej wargi. Kiedy dotykam pochwy w głąb też jest obolała.
Nie wiem, co to znaczy i martwię się tym.
Bardzo proszę o pomoc i szybką odpowiedź

Witam serdecznie,

W przypadku braku miesiączki należy w pierwszej kolejności wziąć pod uwagę ciążę. Nie podała Pani informacji na temat współżycia seksualnego. Jeżeli była możliwość zajścia w ciążę, proponuję wykonanie testu ciążowego.

Nadmiar wydzieliny z pochwy oraz dolegliwości bólowe mogą świadczyć o np. stanie zapalnym dróg rodnych. Aby wyjaśnić przyczynę dolegliwości należy udać się na wizytę do ginekologa.

Pozdrawiam