Co oznacza ból biodra u 27-latki?

Witam. Mam 27 lat. 4 miesiące temu zaczęło boleć mnie lewe biodro i ręka. Po jakimś czasie to ustało, ale zaczął boleć kark od potylicy, piekący, kłujący i przeszywający, również lewa strona, po bark i rozlewa się ten ból na plecy i boli cały czas, bez przerwy. Wybrałam sie do rodzinnego lekarza, dawał coraz mocniejsze leki przeciwbólowe, ale nie pomagało nic, w końcu dostałam skierowanie do neurologa, dostałam 11 zastrzyków miligamma i movalis- nie pomogło nic, czekam na rezonans. W międzyczasie miałam morfologię wyniki dobre, TK jamy brzusznej, wyszło dobrze, RTG klatki piersiowej również dobrze, w ślinie pojawia się czasem odrobina krwi. Z dziąseł na pewno nie. Co może powodować taki rodzaj bólu i co by się łączyło z obecnością krwi w ślinie? Myślałam, że może to jakiś guz w klatce, ale nie, chybaże na RTG tego nie widać...

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna szersza diagnostyka proszę koniecznie udać się do lekarza internisty po zapoznaniu się z całą dotychczasową diagnostyką będzie można zalecić dalsze postępowanie.