Co może oznaczać ból i blokowanie biodra?

Witam, od dłuższego czasu mam problem z biodrem Bardzo często "blokuję" mi się biodro tzn w pewnym momencie czuje nie przyjemny ból w biodrze tak jakby zblokowały mi się kości i ocierały na siebie do póki nie wskoczą z powrotem na swoje miejsca. Przy dłuższym siedzeniu lub staniu również strasznie drętwieje mi noga trwa to mniej więcej około 15 minut dodatkowo bolą mnie plecy w miejscu lędźwiowym do tego stopnia, że kiedy jestem w pozycji skłonu nie jestem w stanie się normalnie podnieść. Proszę o informacje co to by mogło być i czy mam się z tym zgłosić do jakiegoś lekarza ponieważ raz już byłam u ortopedy niestety skończyło się na stwierdzeniu, że nic mi nie jest prócz krótszej nogi o kilka mm.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u lekarza rodzinnego i ocena, być może ponowna wizyta u ortopedy i usg / rtg